تاریخ انتشار: 04-03-1394 | توسط: (ترجمه)روابط عمومی شرکت هگزا

پاک کردن حافظه پنهانی که safari روی آیفون یا آی پد شما استفاده می کند در بسیاری از موارد می تواند مفید باشد. اگر به تازگی صاحب آیفون شده اید امتیازاتی هستند که هنوز اطلاعی درباره آنها ندارید، اما نگران نباشید. تنها چند مرحله ساده برای دنبال کردن وجود دارد. اول از همه، پاک کردن حافظه پنهان safari از روی آیفون یا آی پد، همه داده هایی را که وب سایت روی دستگاه شما ذخیره کرده را حذف می کند به این معنی که حافظه داخلی مورد نیاز بیشتری در دسترس قرار می گیرد. لطفا توجه کنید که اگر شما یک جستجوگر فعال وب سایت هستید و می خواهید آیفونتان را خالی کنید با این کار می توانید بیش از چند صد مگابایت را خالی کنید.

ثانیا زمان آن فرا رسیده که وقتی حافظه پنهان را پاک کنید می توانید خطاهای احراز هویت خاص روی وب سایت ها را رفع کنید. بسیاری از خدمات مبتنی بر مرورگرها به شما آموزش می دهد تا حافظه پنهان را پاک کنید.

گام 1: از هوم اسکرین آیفون یا آی پد به برنامه کاربردی تنظیمات وارد شوید

گام 2: پایین بروید تا گزینه safari را ببینید و روی آن فشار دهید

گام 3: پایین بروید تا گزینه «clear History and website Data» را پیدا کنید و روی آن فشار دهید.

اکنون شما با موفقیت حافظه پنهان safari را پاک کرده اید. این کار ممکن است برای کاربران حرفه ای بی اهمیت به نظر برسد اما این مقاله باید نقطه شروع خوبی برای کسانی که آشنا به آیفون و آی پد جدیدشان نیستند، باشد.

منبع: phonearena


نوکیا N1 با برچسب قیمت 270 دلار قفسه های تایوان را پر کرد  ← →  سامسونگ گلکسی Grand Neo Plus با قیمت 157 دلار در هند عرضه می شود
Unable to establish a DB connection