فعالیت های شرکت

ساخت، طراحی و تولید نرم افزار­های تلفن همراه جهت اجرا بر روی پلتفرم هایی چون جاوا (java)، اندروید (iOS،(android ، بادا (Bada) و ... از فعالیت ­ها و نیز اهداف مهم شرکت همراه گستر زرین آفاق (هگزا) می باشد. با توجه به کمبود نرم افزارهای بومی تلفن همراه، مهم ترین هدف شرکت (هگزا) طراحی و تولید نرم افزارهای مناسب و بومی مورد نیاز کشور در بستر تلفن همرا می باشد.

شرکت هگزا تا کنون در این زمینه گام های عملی نیز برداشته است و توانسته است نرم افزار­های گردشگری، مذهبی، فرهنگی، سرگرمی و کاربردی موبایل جهت استفاده کاربران و مشتریان خود فراهم نمایند. توسعه فعالیت ها در حوزه ساخت نرم افزارهای اندرویدی تلفن همراه با توجه به بازار رو به رشد این سیستم عامل موبایلی در کشورو نیز فعالیت بر روی بازی های موبایل از برنامه­ های مهم این شرکت می باشد.

همچنین بخش پژوهشی شرکت سعی در تسهیل توسعه نرم­افزار­های موبایل جهت برنامه نویسان کشور دارد و در این خصوص سعی بر آن است جزوات آموزشی برنامه نویسی تلفن همراه و نیز ابزار های لازم برای برنامه نویسی موبایل تهیه شده و در اختیار برنامه نویسان موبایل قرار گیرد.

به امید روزی که کشور ایران در تولید نرم­افزارهای تلفن همراه مورد نیاز کشور به خود کفایی رسیده و بتواند در بازار پر سود صادرات نرم­افزار جهان وارد شود.


PRchecker.info
gapchay.ir